Her Gün Hayalinizi

İnşaa Ediyoruz.

Sizi hayalinizle buluşturmak.

Bizim Gerçek Tutkumuz

Hafif çelik yapı sistemleri, ilk olarak Almanya’da kullanılmaya bașlanmıș; Birleșik Devletler’de ahșap ev fiyatlarındaki artıșa alternatif olarak popülarite kazanmıștır popülarite kazanmıștır. Ülkemizde 1999 İzmit depremi sonrası ilgi görmeye bașlayan hafif çelik yapı yapı üretimi henüz Amerika, Kanada, Avustralya, Almaya, Almanya, Finlandiya, Japonya gibi ülkelerle kıyaslanamayacak kadar az olsa da, modern yapı çözümleri arasında her gün yükselen bir değere sahiptir.

Konut Üretiminde En Gelișmiș Çözüm!

Betonarme sistemlerBetonarme sistemlere oranla daha dayanıklı; üretim oranları daha dayanıklı; üretim ve montajı hızlı olan hafif çelik, geri dönüșüm oranının diğer yapı malzemelerine göre daha yüksek olușu ve kullanım ekonomisi açısından sunduğu kolaylıklar nedeniyle, yapı çözümlerinde giderek daha fazla tercih edilmektedir. Hafif çelik yapı çözümleri kullanılarak inșa edilen yapılar ayrıca, teknolojik gelișmelere paralel olarak “sürekli yenilenebilme” avantajı tașırlar.

Bu işbirliğinden Herkes Mutlu Kalacak

Yenilenme Zamanı Geldi,

Yeni Ev Yeni Hayat

NORDUS konut yaptırmak isteyen kişilere, müteahhitlere, kooperatif ve gayrimenkul yatırım ortaklıklarına tüm detaylarının çözümlendiği, her iklim bölgesinde uygulanabilir, hazır veya özel tasarım projeler üretir ve bunları uygular.

NORDUS şahıslar dışında inşaat şirketleri, kamu kurum ve kuruluşları, yurt içi ve dışı uygulamalar gerçekleştirmek isteyen yatırımcıların konut ve konut dışı her türlü yapı grubu ihtiyacını cevaplayabilecek bilgi, teknik yeterlilik ve deneyimli bir kadroyu bünyesinde barındırır.

Her çeşit kullanıcı grubuna, talep edilen hizmete uygun alternatifler sunarak hizmet vermeyi hedefleyen NORDUS, bu özelliğiyle çok yönlü bir markadır!

Satış Ekibi

Nordus Hafif Çelik Yapı Sistemleri

NORDUS’un profesyonel kadrosu ile hayallerinizdeki evi seçerken tanışır, uzman satış pazarlama personeli ile siparişinizi, istekleriniz doğrultusunda şekillendirirsiniz.

Tasarım Ekibi

Nordus Hafif Çelik Yapı Sistemleri

Projelendirme aşamasında deneyimli bir ekip, çözüme yönelik çalışmaları ile hayalini kurduğunuz yapıyı en ince ayrıntısına kadar planlar. Üretime ve yapıma dair detaylar, bu aşamada bütünüyle çözümlenir ve şantiye personeli için talimatlar belirlenir; bu sayede uygulama sırasında karşılaşabilecek olumsuzluklar engellenmiş olur.

Üretim Ekibi

Nordus Hafif Çelik Yapı Sistemleri

Takip ve kontrol ekibi, tüm kontrollerini şantiye personeli ile birlikte, yerinde gerçekleştirir. Sunduğumuz çözümlerin her aşamasıyla ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilir; tüm soru ve taleplerinize doğru, hızlı çözümlerle dönüş alırsınız.
Biz Çok Amaçlı Bir Markayız 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Eğitim Tesisleri

Kreş binaları, ilköğretim ve orta öğretim binaları, üniversite binaları, kütüphane benzeri tüm eğitim binalarında, ağır çelik sistem takviyeleri ile alan sınırlaması olmaksızın sorunsuzca uygulanabilir. Yapım hızının yüksek oluşu nedeniyle öğrenciler, bir tatil dönemi tamamlanmadan önce yeni binalarına taşınabilir.

Konaklama Tesisleri

Öğrenci yurtları, oteller, kamp binaları, sosyal tesisler ve benzeri yapılarda 3 kata kadar sorunsuz ve alan sınırlaması olmaksızın kullanılabilir. Otel tadilatları ve ek bina ihtiyaçlarının söz konusu olduğu durumlarda, “ölü sezon” olarak adlandırılan dönemler içerisinde tamamlanarak yatırımcının zaman, konfor ve estetik kaygılarını karşılar.

Kooperatifler ve özel villa siteleri

Tüm kooperatif binalarında 3 kata kadar sorunsuz ve alan sınırlaması olmaksızın kullanılabilir. Gelenekselleşmiş ön yargıların aksine konforlu, estetik, uzun ömürlü ve hızlı teslim edilen kooperatif yapılarının hayata geçirilmesini sağlar.

Şantiye Yapıları

Şantiye ekip ofisleri, satış ofisleri ve konaklama binalarının 3 kata kadar olan tüm tiplerinde sorunsuz; alan sınırlaması olmaksızın kullanılabilir. Uzun süreli şantiye binalarında üst düzey konforu sağlamak için ayrıcalıklı inşaat firmaları tarafından tercih sebebidir.

Konut

Villa, bağ evi, müstakil veya ikiz konutlar gibi tüm konut tiplerinde 3 kata kadar sorunsuz ve alan sınırlaması olmaksızın kullanılabilir.
Keşfetmeye Devam Et

Daha Fazlasını Gör

Kararını Verdiysen

Hemen Teklif Al